Rooster Sportpark

LESROOSTER SPORTPARK WILLEM-ALEXANDER
  ZAAL 1   ZAAL 2   ZAAL 3
maandag   maandag   maandag  
16:00  17:00 klassiek ballet intermediate vanaf 6 jr 16:00  17:00 klassiek ballet fast beginners vanaf 6 jr 16:00  17:00  
17:00  18:00 hip-hop/funk fast beginners vanaf 10 jr 17:00  18:00 streetdance intermediate vanaf 10 jr 17:00  18:00 selectie innieminnie’s techniek
18:00   19:00 selectie junioren moderne dans 18:00  19:00 klassiek ballet topklas vanaf 15 jr 18:00 19:00 pré Showballet moderne dans
19:00  20:00 showballet moderne dans 19:00  20:00 junioren diversen 19:00  20:00  spitzenles 
20:00  21:00 showballet diversen 20:00  21:00 klassiek ballet vanaf 18 jr  20:00  21:00  pilates 
21:00  22:00 showballet klassiek ballet/spitzen        
           
dinsdag   dinsdag      
16:00  17:00 selectie kids moderne dans 16:00  17:00 selectie mini’s klassiek ballet 16:00  17:00  
17:00  18:00 streetdance topklas vanaf 10 jr 17:00  18:00 jazz/showdans vanaf 6 jr 17:00  18:00  
18:00  19:00 selectie youth klassiek ballet 18:00  19:00 jazz/showdans vanaf 15 jr 18:00  19:00  
19:00  20:00 selectie junioren klassiek ballet 19:00  20:00 masterclass 19:00  20:00  
20:00  21:00 hip-hop/funk vanaf 15 jr 20:00  21:00 aerodance v.a. 18 jr 20:00  21:00  spitzenles
           
woensdag   woensdag   woensdag  
       
10:30  11:30 peuterdans        
13:00  14:00 kleuterdans vanaf 3 jr 13:00  14:00 kinderdans vanaf 5 jr  13:00  14:00 selectie innieminnie’s diversen
14:00  15:00 streetdance beginners vanaf 6 jr 14:00  15:00 streetdance intermediate vanaf 6 jr 14:00  15:00 kleuterdans vanaf 3 jr
15:00  16:00 kleuterdans vanaf 3 jr 15:00  16:00 moderne dans fast beginners vanaf 6 jr 15:00  16:00 boyz class vanaf 6 jr
16:00  17:00 selectie mini’s moderne dans 16:00  17:00 streetdance fast beginners vanaf 6 jr 16:00  17:00 streetdance vanaf 6 jr
17:00  18:00 selectie teenage moderne dans 17:00  18:00 streetdance vanaf 10 jr
18:00  19:00 pré Showballet klassiek ballet 18:00  19:00 moderne dans beginners vanaf 10 jr  18:00  19:00 klassiek ballet fast beginners vanaf 10 jr
19:00  20:00 moderne dans vanaf 18 jr 19:00  20:00 streetdance intermediate vanaf 10 jr 19:00  20:00 yoga&dance
20:00  21:00 high heels 20:00  21:00 latin swing 20:00  21:00 poweryoga 
           
donderdag   donderdag   donderdag  
09:30  10:30 jazz masterclass        
16:00  17:00 hip-hop/funk vanaf 6 jr 16:00  17:00   16:00  17:00  
17:00  18:00 selectie teenage diversen 17:00  18:00 hip-hop/funk vanaf 10 jr 17:00  18:00  
18:00  19:00 selectie teenage klassiek ballet 18:00  19:00 streetdance fast beginners vanaf 10 jr 18:00  19:00 pré Showballet diversen
19:00  20:00 dance workout 19:00  20:00 moderne dans fast beginners vanaf 10 jr 19:00  20:00  streetdance intermediate vanaf 15 jr
20:00  21:00 BBB 20:00  21:00 streetdance vanaf 18 jr 20:00  21:00  hiphop/funk vanaf 18 jr
           
vrijdag   vrijdag   vrijdag  
16:00  17:00 streetdance beginners vanaf 6 jr 16:00  17:00 streetdance fast beginners vanaf 6 jr 16:00  17:00  
17:00  18:00 streetdance beginners vanaf 10 jr 17:00  18:00 streetdance intermediate vanaf 6 jr 17:00  18:00 jazz/showdans fast beginners vanaf 6 jr 
18:00  19:00 streetdance vanaf 15 jr 18:00  19:00 streetdance fast beginners vanaf 10 jr 18:00  19:00  
19:00  20:00 moderne dans vanaf 18 jr 19:00  20:00 moderne dans fast beginners vanaf 10 jr 19:00  20:00  
20:00  21:00   20:00  21:00   20:00  21:00  
           
zaterdag   zaterdag   zaterdag  
09:00  10:00 kleuterdans vanaf 3 jr 09:00  10:00 kleuterdans vanaf 3 jr
10:00  11:00 kinderdans vanaf 5 jr 10:00  11:00 moderne dans beginners vanaf 6 jr 10:00  11:00 kleuterdans vanaf 3 jr
11:00  12:00 klassiek ballet beginners vanaf 6 jr 11:00  12:00 klassiek ballet beginners vanaf 10 jr 11:00  12:00 freestyle/streetdance 10 jr
12:00  13:00 jazz/showdans beginners vanaf 10 jr 12:00  13:00 tapdance alle leeftijden 12:00  13:00 streetdance beginners vanaf 6 jr