Buiten rooster


Veld 1
maandag
17:00 – 18.00 – hiphop/urban fast beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19.00 – pré Showballet level 1 moderne dans
19:00 – 20.00 – pré Showballet level 1 urban 





dinsdag
16:00 – 17.00 – selectie kids techniek
17:00 – 18.00 – jazz/showdans all levels vanaf 6 jr
18:00 – 19.00 – selectie youth techniek





woensdag
14:00 – 15.00 – (starters) klassiek ballet vanaf 6 jr
15:00 – 16.00 – starters streetdance vanaf 5 jr
16:00 – 17.00 – selectie mini’s techniek
17:00 – 18.00 – streetdance all levels vanaf 10 jr
18:00 – 19.00 – selectie teenage moderne dans







donderdag
18:00 – 19.00 – schakelklas




vrijdag 
17:00 – 18.00 – streetdance beginners vanaf 10 jr 
18:00 – 19.00 – streetdance vanaf 15 jr 
19:00 – 20.00 – moderne dans all levels vanaf 15 jr








zaterdag
09:00 – 10.00 – kleuterdans vanaf 3 jr
10:00 – 11.00 – moderne dans all levels vanaf 6 jr
11:00 – 12.00 – klassiek ballet vanaf 6 jr

Veld 2
maandag
16:00 – 17:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
18.00 – 19.00 – pré Showballet level 2 urban






dinsdag
16:00 – 17.00 – selectie mini’s urban
17:00 – 18.00 – streetdance topklas vanaf 10 jr
18.00 – 19.00 – selectie junioren techniek
19:00 – 20.00 – selectie junioren urban




woensdag
14:00 – 15.00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
16:00 – 17.00 – boys class vanaf 6 jr
17.00 – 18.00 – boys class vanaf 7 en 10 jr
18:00 – 19.00 – pré Showballet 1 diversen 









donderdag
16:00 – 17.00 – hiphop/urban vanaf 6 jr
17.00 – 18.00 – hiphop/urban vanaf 10 jr
18:00 – 19.00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr
19:00 – 20.00 – moderne dans fast beginners vanaf 10 jr

vrijdag
16:00 – 17.00 – streetdance fast beginners vanaf 6 jr
17:00 – 18.00 – afro/dance hall all levels vanaf 6 jr
18:00 – 19.00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr
19:00 – 20.00 – commercial dance vanaf 15 jr






zaterdag
09:00 – 10.00 – starters klassiek ballet 5 jr
10.00 – 11.00 – kleuterdans vanaf 3 jr
11:00 – 12.00 – streetdance all levels vanaf 10 jr
12.00 – 13.00 – streetdance all levels vanaf 6 jr
Veld 3 ,4 & 5
maandag
16.00 – 17.00 – selectie mini’s diversen
16.00 – 17.00 – selectie innieminnie’s techniek
17.00 – 18.00 – selectie kids diversen
17.00 – 18.00 – hiphop/urban vanaf 10 jr
18.00 – 19.00– selectie youth diversen
18.00 – 19.00 – hiphop/urban vanaf 15 jr
19.00 – 20.00 – selectie junioren diversen

dinsdag
16.00 – 17.00 – moderne dans vanaf 6 jr
17.00 – 18.00 – moderne dans vanaf 10 jr
18.00 – 19.00 – klassiek ballet vanaf 10 jr
18.00 – 19.00 – hiphop/urban vanaf 15 jr
18.00 – 19.00 – klassiek ballet en moderne dans vanaf 15 jr
19.00 – 20.00 – streetdance all levels vanaf 15 jr

woensdag
13.00 – 14.00 – starters streetdance vanaf 5 jr
14.00 – 15.00 – kleuterdans vanaf 3 jr
14.00 – 15.00 – tiktok vanaf 6 jr
15:00 – 16.00 – kleuterdans vanaf 3 jr
15.00 – 16.00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
16.00 – 17.00 – selectie innieminnie’s urban
16.00 – 17.00 – streetdance all levels vanaf 6 jr
17:00 – 18.00 – selectie kids urban
17.00 – 18.00 – selectie teenage diversen
17.00 – 18.00 – afrodance vanaf 10 jr
18.00 – 19.00 – pré showballet level 2 diversen
18.00 – 19.00 – afro/dancehall vanaf 10 jr

donderdag
17.00 – 18.00 – selectie teenage urban
18.00 – 19.00 – pré showballet level 2 techniek
18.00 – 19.00 – topklas streetdance vanaf 15 jr
19.00 – 20.00 – streetdance all levels vanaf 15 jr

vrijdag
16.00 – 17.00 – selectie innieminnie’s diversen
16.00 – 17.00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
17.00 – 18.00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr
17.00 – 18.00 – streetdance intermediate vanaf 6 jr
17.00 – 18.00 – selectie youth urban
18.00 – 19.00 – moderne dans all levels vanaf 10 jr
18.00 – 19.00  – streetdance fast beginners vanaf 10 jr
18.00 – 19.00 – streetdance beginners & fast beginners vanaf 10 jr
19.00 – 20.00 – topklas moderne dans 15 jr

zaterdag
09.00 – 10.00 – starters klassiek ballet vanaf 5 jr
09.00 – 10.00 – kleuterdans vanaf 3 jr
10.00 – 11.00 – afro/dancehall vanaf 6 jr
10.00 – 11.00 –  kleuterdans vanaf 3 jr
11.00 – 12.00 – streetdance vanaf 6 jr
11.00 – 12.00 – klassiek ballet vanaf 10 jr
12.00 – 13.00 – klassiek ballet vanaf 6 jr
12.00 – 13.00 – jazz/showdans vanaf 15 jr

 Bekijk ook: