Rooster

Sportpark
Zaal 1
 maandag
16:00 – 17:00 – klassiek ballet intermediate vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 –hiphop/urban fast beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – pré Showballet level 2 urban
19:00 – 20:00– Showballet diversen 
20:00 – 21:00– Showballet urban 
21:00 – 22:00 – Showballet techniek

dinsdag
16:00 – 17:00 – selectie kids techniek
17:00 – 18:00 – jazz/showdans all levels vanaf 6 jr
18:00 – 19:00 – selectie youth techniek
19:00 – 20:00– jazz voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – dance fit voor volwassenen 

woensdag
09:30 – 10:30 – peuterdans vanaf 1,5 jr 
10:30 – 11:30 – senior beweeggroep 
13:00 – 14:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
14:00 – 15:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
15:00 – 16:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
16:00 – 17:00 – selectie mini’s moderne dans
17:00 – 18:00 – selectie teenage diversen
18:00 – 19:00 – pré Showballet level 2 diversen
19:00 – 20:00 – moderne dans voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – high heels voor volwassenen

donderdag
09:30 – 10:30 – senior dance class 
16:00 – 17:00 – hiphop/urban all levels vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – selectie teenage hiphop/urban
18:00 – 19:00 – pré Showballet level 2 urban
19:00 – 20:00– dance workout voor volwassenen 
20:00 – 21:00– BBB voor volwassenen 

vrijdag 
17:00 – 18:00 – streetdance beginners vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance beginners vanaf 15 jr 
19:00 – 20:00 – moderne dans all levels vanaf 15 jr



zaterdag
09:00 – 09:00 – kleuterdans vanaf 3 jr 
10:00 – 11:00 – moderne dans all levels vanaf 6 jr
11:00 – 12:00 – klassiek ballet beginners vanaf 6 jr
12:00 – 13:00 – klassiek ballet fast beginners vanaf 6 jr
Zaal 2
maandag
16:00 – 17:00 – kleuter & kinderdans vanaf 3 jr
18:00 – 19:00 – pré Showballet level 1 moderne dans
19:00 – 20:00 – moderne dans voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – klassiek ballet voor volwassenen 



dinsdag
16:00 – 17:00 – selectie mini’s urban
17:00 – 18:00 – streetdance topklas vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – hiphop/urban all levels vanaf 15 jr
19:00 – 20:00 – selectie junioren urban


woensdag
13:00 – 14:00 – starters klassiek ballet vanaf 5 jr
14:00 – 15:00 – klassiek ballet beginners vanaf 6 jr
15:00 – 16:00 – starters streetdance vanaf 5 jr
16:00 – 17:00 – streetdance all levels vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – moderne dans beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – selectie teenage techniek
19:00 – 20:00 – hiphop feminine voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – latin fit voor volwassenen 


donderdag
17:00 – 18:00 – hiphop/urban beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr
19:00 – 20:00 – moderne dans fast beginners vanaf 10 jr
20:00 – 21:00 – streetdance voor volwassenen 



vrijdag
16:00 – 17:00 – streetdance fast beginners vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – afro/dance hall all levels vanaf 6 jr
18:00 – 19:00 – freestyle/streetdance intermediate vanaf 10 jr
19:00 – 20:00 – commercial dance all levels vanaf 15 jr

zaterdag
09:00 – 10:00 – starters klassiek ballet vanaf 5 jr 
10:00 – 11:00 – kleuterdans vanaf 3 jr 
11:00 – 12:00 – klassiek ballet all levels vanaf 10 jr
12:00 – 13:00 – jazz/showdans all levels vanaf 15 jr
Zaal 3
maandag
16:00 – 17:00 – training selectie innieminnie’s techniek
17:00 – 18:00 – hiphop/urban intermediate vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – topklas klassiek ballet vanaf 15 jr
19.00 – 20.00 – pré Showballet level 1 urban
20:00 – 21:00 – pilates voor volwassenen 




dinsdag
18:00 – 19:00 – selectie junioren techniek
19:00 – 20:00 – masterclass techniek 
20:00 – 21:00 – high heels voor volwassenen 



woensdag
14:00 – 15:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
15:00 – 16:00 – boyz class vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – streetdance all levels vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – pré Showballet level 1 diversen 
19:00 – 20:00 – yoga & dance voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – aerial yoga voor volwassenen 



donderdag
18:00 – 19:00 – schakelklas auditie
19:00 – 20:00 – streetdance all levels vanaf 15 jr
20.00 – 21:00 – hiphop/urban voor volwassen 






vrijdag
16:00 – 17:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 6 jr
18:00 – 19:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr



zaterdag
09:00 – 10:00 – peuterdans vanaf 1,5 jr 
10:00 – 11:00 – peuterdans vanaf 1,5 jr 
11:00 – 12:00 – streetdance all levels vanaf 10 jr
12:00 – 13:00 – streetdance all levels vanaf 6 jr

Bekijk ook: