Rooster

Sportpark
Zaal 1
maandag
16:00 – 17:00 – klassiek ballet intermediate vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 –hiphop/urban fast beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – pré Showballet moderne dans
19:00 – 20:00 – Showballet techniek
20:00 – 21:00 – Showballet hiphop/urban
21:00 – 22:00 – Showballet diversen

dinsdag
16:00 – 17:00 – selectie kids moderne dans
17:00 – 18:00 – jazz/showdans vanaf 6 jr
18:00 – 19:00 – selectie youth klassiek ballet
19:00 – 20:00 – selectie junioren moderne dans
20:00 – 21:00 – dance fit voor volwassenen

woensdag
09:30 – 10:30 – peuterdans vanaf 1,5 jr
10:30 – 11:30 – peuterdans vanaf 1,5 jr
13:00 – 14:00 – selectie innieminnie’s diversen
14:00 – 15:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
15:00 – 16:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
16:00 – 17:00 – selectie mini’s moderne dans
17:00 – 18:00 – selectie teenage klassiek ballet
18:00 – 19:00 – pré Showballet klassiek ballet
19:00 – 20:00 – moderne dans voor volwassenen
20:00 – 21:00 – high heels voor volwassenen

donderdag
09:30 – 10:30 – senior dance class
16:00 – 17:00 – hiphop/urban vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – selectie teenage diversen
18:00 – 19:00 – pré Showballet diversen
19:00 – 20:00 – dance workout voor volwassenen
20:00 – 21:00 – BBB voor volwassenen

vrijdag 
16:00 – 17:00 – streetdance fast beginners vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – streetdance beginners vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance vanaf 15 jr 
19:00 – 20:00 – moderne dans fast beginners vanaf 10 jr

zaterdag
09:00 – 10:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
10:00 – 11:00 – kinderdans vanaf 5 jr
11:00 – 12:00 – klassiek ballet beginners vanaf 6 jr
12:00 – 13:00 – jazz/showdans beginners vanaf 10 jr
Zaal 2
maandag
19:00 – 20:00 – spitzenles vanaf 15 jr
20:00 – 21:00 – klassiek ballet voor volwassenen

dinsdag
16:00 – 17:00 – selectie mini’s klassiek ballet
17:00 – 18:00 – streetdance topklas vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – jazz/showdans vanaf 15 jr
19:00 – 20:00 – masterclass
20:00 – 21:00 – spitzenles vanaf 15 jr

woensdag
13:00 – 14:00 – kinderdans vanaf 5 jr
14:00 – 15:00 – streetdance intermediate vanaf 6 jr
15:00 – 16:00 – moderne dans fast beginners vanaf 6 jr
16:00 – 17:00 – streetdance fast beginners vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – moderne dans beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – selectie teenage moderne dans
19:00 – 20:00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr 20:00 21:00 Latin fit voor volwassenen

donderdag
17:00 – 18:00 – hiphop/urban beginners vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr
19:00 – 20:00 – moderne dans fast beginners vanaf 10 jr
20:00 – 21:00 – streetdance voor volwassenen

vrijdag
17:00 – 18:00 – jazz/showdans fast beginners vanaf 6 jr
18:00 – 19:00 – freestyle/streetdance intermediate vanaf 10 jr

zaterdag
10:00 – 11:00 – moderne dans vanaf 6 jr
11:00 – 12:00 – klassiek ballet beginners vanaf 10 jr
12:00 – 13:00 – tapdance alle leeftijden
Zaal 3
maandag
16:00 – 17:00 – training selectie innieminnie’s techniek
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – topklas klassiek ballet vanaf 15 jr
19:00 – 20:00 – aerial yoga voor volwassenen
20:00 – 21:00 – pilates voor volwassenen

dinsdag
18:00 – 19:00 – selectie junioren klassiek ballet
20:00 – 21:00 – hiphop/urban vanaf 15 jr

woensdag
13:00 – 14:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
14:00 – 15:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
15:00 – 16:00 – boyz class vanaf 6 jr
16:00 – 17:00 – streetdance vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – streetdance vanaf 10 jr
18:00 – 19:00 – klassiek ballet vanaf 15 jr
19:00 – 20:00 – yoga & dance voor volwassenen
20:00 – 21:00 – poweryoga voor volwassenen

donderdag
19:00 – 20:00 – streetdance intermediate vanaf 15 jr
20:00 – 21:00 – hiphop/urban voor volwassenen

vrijdag
16:00 – 17:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 6 jr
18:00 – 19:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr
19:00 – 20:00 – moderne dans voor volwassenen

zaterdag
09:00 – 10:00 – peuterdans vanaf 1,5 jr
10:00 – 11:00 – kleuterdans vanaf 3 jr
11:00 – 12:00 – streetdance vanaf 10 jr
12:00 – 13:00 – streetdance vanaf 6 jr

Bekijk ook: