Rooster

Wennekerpand
Zaal 1
maandag
16:00 – 17:00 – selectie mini’s diversen 
17:00 – 18:00 – selectie kids diversen 
18:00 – 19:00 – selectie youth diversen 
19:00 – 20:00 – seletie junioren diversen 

dinsdag
16:00 – 17:00 – moderne dans vanaf 6 jr 
17:00 – 18:00 – moderne dans vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – klassiek ballet vanaf 10 jr 
19:00 – 20:00 – streetdance fast beginners vanaf 15 jr
20:00 – 21:00 – moderne dans voor volwassenen

woensdag
13:00 – 14:00 – kinderdans vanaf 5 jr 
14:00 – 15:00 – kleuterdans vanaf 3 jr 
15:00 – 16:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr 
16:00 – 17:00 – selectie kids klassiek ballet 
17:00 – 18:00 – klassiek ballet beginners vanaf 6 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance intermediate vanaf 6 jr 
19:00 – 20:00 – afrodance vanaf 10 jr 
20:00 – 21:00 – afro/dance hall voor volwassenen 

donderdag
16:00 – 17:00 – hiphop/urban vanaf 6 jr 
17:00 – 18:00 – hiphop/urban vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance topklas vanaf 15 jr 
19:00 – 20:00 – hiphop/urban topklas vanaf 15 jr 
20:00 – 21:00 – balletfitness voor volwassenen 

vrijdag
16:00 – 17:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr 
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance beginners vanaf 10 jr 
19:00 – 20:00 – moderne dans intermediate vanaf 10 jr 
20:00 – 21:00 – moderne dans topklas vanaf 10 jr 

zaterdag
09:00 – 10:00 – kleuterdans vanaf 3 jr 
10:00 – 11:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr 
11:00 – 12:00 – klassiek ballet beginners vanaf 6 jr 
12:00 – 13:00 – klassiek ballet fast beginners vanaf 6 jr13:00 – 14:00 – g-dance t/m 14 jr 
14:00 – 15:00 – g-dance vanaf 15 jr
Zaal 2
dinsdag
19:00 – 20:00 – klassiek ballet fast beginners vanaf 10 jr 
20:00 – 21:00 – moderne dans vanaf 15 jr

woensdag
15:00 – 16:00 – boyz class vanaf 6 jr 
16:00 – 17:00 – boyz class vanaf 6 jr 
17:00 – 18:00 – boyz class vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance fast beginners vanaf 6 jr 
19:00 – 20:00 – streetdance beginners vanaf 10 jr 

donderdag
16:00 – 17:00 – streetdance intermediate vanaf 6 jr 
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – hiphop/urban fast beginners vanaf 15 jr 
19:00 – 20:00 – dance workout voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – masterclass

vrijdag
17:00 – 18:00 – selectie youth moderne dans 
18:00 – 19:00 – moderne dans fast beginners vanaf 10 jr 
19:00 – 20:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr 

zaterdag
09:00 – 10:00 – kinderdans vanaf 5 jr 
10:00 – 11:00 – afro/dance hall vanaf 6 jr
11:00 – 12:00 – streetdance fast beginners vanaf 6 jr 
12:00 – 13:00 – kleuterdans vanaf 3 jr

Bekijk ook: