Rooster

Wennekerpand
Zaal 1
maandag
16:00 – 17:00 – selectie mini’s diversen 
17:00 – 18:00 – selectie kids diversen 
18:00 – 19:00 – selectie youth diversen 
19:00 – 20:00 – seletie junioren diversen 
19:00 – 20:00 – selectie senior 



dinsdag
16:00 – 17:00 – moderne dans all levels vanaf 6 jr 
17:00 – 18:00 – moderne dans all levels vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – klassiek ballet all levels vanaf 10 jr 
19:00 – 20:00 – moderne dans voor volwassenen 
20:00 – 21:00 – moderne dans voor volwassenen 

woensdag
13:00 – 14:00 – starters streetdance vanaf 5 jr 
14:00 – 15:00 – kleuterdans vanaf 3 jr 
15:00 – 16:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr 
16:00 – 17:00 – selectie innieminnie’s urban 
17:00 – 18:00 – selectie kids urban
18:00 – 19:00 – afro/dancehall vanaf 10 jr
19:00 – 20:00 – afro/dancehall vanaf 10 jr 
20:00 – 21:00 – afro/dance hall voor volwassenen 

donderdag
16:00 – 17:00 – hiphop/urban all levels vanaf 6 jr 
17:00 – 18:00 – hiphop/urban all levels vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance topklas vanaf 15 jr 
19:00 – 20:00 – hiphop/urban topklas vanaf 15 jr 
20.00 – 21.00 – masterclass hiphop/urban

vrijdag
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – streetdance beginners vanaf 10 jr 
19:00 – 20:00 – moderne dans topklas vanaf 15 jr 


zaterdag
09:00 – 10:00 – kleuterdans vanaf 3 jr 
10:00 – 11:00 – streetdance beginners vanaf 6 jr 
11:00 – 12:00 – klassiek ballet beginners vanaf 6 jr 
12:00 – 13:00 – klassiek ballet fast beginners vanaf 6 jr
13:00 – 14:00 – g-dance t/m 14 jr 
14:00 – 15:00 – g-dance vanaf 15 jr 
Zaal 2
maandag
17:00 – 18:00 – hiphop/urban all levels vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – hiphop/urban all levels vanaf 15 jr
19:00 – 20:00 – hiphop/urban all levels voor volwassenen 
20.00  21.00 – hiphop/urban all levels voor volwassenen 

dinsdag
18.00 – 19.00 – klassiek ballet all levels vanaf 15 jr
19.00 – 20.00 – streetdance all levels vanaf 15 jr 
20.00 – 21.00 – moderne dans all levels vanaf 15 jr 



woensdag
14:00 – 15:00 – TikTok les vanaf 6 jr
15:00 – 16:00 – boyz class vanaf 6 jr 
16:00 – 17:00 – boyz class vanaf 8 jr 
17:00 – 18:00 – boyz class vanaf 10 jr 
18.00 – 19.00 – streetdance all levels 6jr
19:00 – 20:00 – streetdance all levels vanaf 10 jr 



donderdag
17:00 – 18:00 – streetdance intermediate vanaf 10 jr 
18:00 – 19:00 – hiphop/urban fast beginners vanaf 15 jr
19:00 – 20:00 – jazz voor volwassenen 



vrijdag
16:00 – 17:00  selectie innieminnie’s diversen 
17:00 – 18:00 – selectie youth urban
18:00 – 19:00 – moderne dans all levels vanaf 10 jr 
19:00 – 20:00 – streetdance fast beginners vanaf 10 jr 

zaterdag
09:00 – 10:00 – starters klassiek ballet vanaf 5 jr 
10:00 – 11:00 – afro/dance hall all levels vanaf 6 jr
11:00 – 12:00 – streetdance all levels vanaf 6 jr 
12:00 – 13:00 – kleuterdans vanaf 3 jr

Bekijk ook: