Zoomrooster


Zaal 1
 maandag
16:00 – 16:50 – klassiek ballet vanaf 6 jr
17:00 – 17:50 – hiphop/urban vanaf 10 jr
18:00 – 18:50 – Showballet & Pré showballet

19:00 – 19:50 – Showballet & Pré showballet
19:00 – 19:50 – moderne dans volwassenen
20:00 – 20:50 – klassiek ballet volwassenen

dinsdag
16:00 – 16:50 – topklas streetdance vanaf 10 jr
17:00 – 17:50 – jazz/showdans vanaf 6 jr
18:00 – 18:50 – selectie Youth & Junioren
19:00 – 19:50 – jazz volwassenen en masterclass
20:00 – 20:50 – dance fit volwassenen

woensdag
09:30 – 10:20 – peuterdans vanaf 1,5 jr
14:00 – 14:50 – kleuter- en kinderdans 
15:00 – 15:50 – streetdance vanaf 6 jr en TikTok vanaf 6 jr
16:00 – 16:50 – afro/dance hall vanaf 6 jr
17:00 – 17:50 – moderne dans vanaf 10 jr
18:00 – 18:50 – streetdance vanaf 10 jr & topklas streetdance vanaf 10 jr
19:00 – 19:50 – (aerial) yoga&dance voor volwassenen
20:00 – 20:50 – high heels en hiphop feminine voor volwassenen

donderdag
17:00 – 17:50 – selectie Kids & Teenage
18:00 – 18:50 – Auditietraining Dansmavo
19:00 – 19:50 – streetdance volwassenen
19:00 – 19:50 – dance workout/latin fit
20:00 – 20:50 – BBB voor volwassenen

vrijdag
16:00 – 16:50 – streetdance en hiphop/urban vanaf 6 jr 
17:00 – 17:50 – streetdance vanaf 10 jr 
18:00 – 18:50 – streetdance & commercial dance vanaf 15 jr 
19:00 – 19:50 – moderne dans vanaf 15 jr

zaterdag 
09:00 – 09:50 – kleuter- en kinderdans
09:00 – 09:50 – peuterdans
10:00 – 10:50 – moderne dans vanaf 6 jr
11:00 – 11:50 – klassiek ballet vanaf 10 jr
12:00 – 12:50 – jazz/showdans vanaf 10 jr

Zaal 2
maandag
16:00 – 16:50 – selectie Innieminnie’s & Mini’s
17:00 – 17:50 – selectie Kids & Teenage
18:00 – 18:50 – selectie Youth & Junioren
19:00 – 19:50 – topklassen moderne dans en klassiek ballet
20:00 – 20:50 – pilates volwassenen

dinsdag
16:00 – 16:50 – moderne dans vanaf 6 jr 
17:00 – 17:50 – moderne dans vanaf 10 jr 
18:00 – 18:50 – klassiek ballet vanaf 10 en 15 jr  
19:00 – 19:50 – streetdance vanaf 15 jr 
20:00 – 20:50 – moderne dans vanaf 15 en 18 jr en jazz volwassenen

woensdag
16:00 – 16:50 – boys classen vanaf 6 jr
17:00 – 17:50 – boys classen vanaf 10 jr en hiphop/urban vanaf 10 jr

19:00 – 19:50 – afro/dance hall vanaf 10 jr
20:00 – 20:50 – afrodance hall volwassenen

donderdag
16:00 – 16:50 – hiphop/urban vanaf 6 jr
17:00 – 17:50 – hiphop/urban vanaf 10 jr 
18:00 – 18:50 – hiphop/urban vanaf 15 jr 
19:00 – 19:50 – hiphop/urban volwassenen 
20:00 – 20:50 – topklas streetdance en hiphop vanaf 15 jr en masterclass

vrijdag
16:00 – 16:50 – selectie Innieminnie’s & Mini’s
17:00 – 17:50 – selectie Youth & Junioren
18:00 – 18:50 – streetdance vanaf 10 jr

zaterdag 
09:00 – 09:50 – kleuter- en kinderdans 
10:00 – 10:50 – streetdance vanaf 6 jr 
11:00 – 11:50 – afro/dance hall vanaf 6 jr
12:00 – 12:50 – klassiek ballet vanaf 6 jr 
13:00 – 13:50 – g-dance alle leeftijden
Opzoek naar het reguliere rooster?
Opzoek naar het vakantierooster locatie Wennekerpand?